Svatba na mlýně

Prožijte Váš nejkrásnější den u nás na Jitkovském mlýně. Řekněte si své „ANO“ v srdci přírody. Mlýn stojí na samotě u krásného rybníka v podhůří Žďárských vrchů na Vysočině. Při příjezdu na mlýn Vás i svatebčany okouzlí jedinečné prostředí s krásným rybníkem. Zažijete svatbu snů v maximálním soukromí, nerušeně, pouze s Vašimi blízkými a rodinou.

K dispozici vám bude celý areál mlýna. Svatební obřad je možné zrealizovat dle vašich představ, kdekoliv v prostorách mlýna. Většina snoubenců si vybírá svatební obřad pod dubem, což se i pro Vás, může stát nezapomenutelným zážitkem.

Ubytování nabízíme v romantických nadstandartních apartmánech provence stylu. Mlýn disponuje čtyřmi apartmány mezonetového typu o velikosti 3KK s kapacitou zařízení 16 lůžek. Každý apartmán má svůj osobitý design. Apartmány v resortu jsou vybaveny kuchyňskou linkou, samostatnou koupelnou s WC, ložnicí a wifi po celém areálu.

Ostatní svatební hosté mohou být ubytováni v přilehlých zařízeních.

Máme zkušenosti se svatbami přes 100 lidí, prostory mlýna jsou pro takto velké svatby určeny.

 

Westwing.cz vybrali Jitkovský mlýn mezi 4 nejkrásnější a nejzajímavější místa kde uspořádat svatbu v přírodě. Víc si můžete přečíst v článku https://www.westwing.cz/inspiration/tipy-a-navody/planovani-svatby/venkovni-svatba-v-prirode/ 

 

 

 

 DOSTUPNÉ A OBSAZENÉ TERMÍNY SVATEBDoprovodné služby mlýna:

 

Svatební hostinu a raut vám zajistí profesionální cateringová společnost, se kterou spolupracujeme. Konkrétní občerstvení si s cateringovou společností zajistíte Vy sami, individuálně, dle počtu svatebních hostů a toho, co má každý rád.

Pokud si svůj svatební den představujete jako pohádku, s kouzelnou atmosférou, romantickou náladou a uprostřed malebné přírody, jsme si jistí, že právě Jitkovský mlýn je tím pravým místem pro Vaši svatbu. 

Spolupracující cateringy:

Pavel Kučera

Žižkova 798
58301 Chotěboř
+420 721 815 883

Catering Chotěboř (Bauch, Slanina)

Havlíčkova 853
58301 Chotěboř
+420 721 815 983

Jaromír Křesťan

Nerudova 666
882 22 Přibyslav
+420 736 764 158

 

Pro rezervaci termínů svateb a bližší informace nás kontaktujte na tel.:


+420 721 384 375 Hana Vančurová

Kontaktovat nás můžete také na e-mail:

Jitkovský mlýn se stává stále žádanějším a atraktivnějším místem pro svatební den.
V současné době již přijímáme rezervace termínů pro svatby na rok 2023.

 

 

 

SVATBY - STORNO PODMÍNKY