Firemní akce

Hledáte ideální prosotry pro svou akci?

Jen těžko by jste hledali lepší místo pro uspořádání teambuildingu, eventu, oslavy nebo firemní akce. Pokud hledáte prostředí v přírodě, kde si odpočine tělo i mysl, je Jitkovský mlýn tou správnou volbou.

K dispozici vám bude celý areál mlýna. Můžete si zarezervovat celý objekt a zajistit tak vašemu týmu nebo přátelům absolutní soukromí.

Ubytování nabízíme v nadstandartních apartmánech provence stylu. Mlýn disponuje čtyřmi apartmány mezonetového typu o velikosti 3KK s kapacitou zařízení 16 lůžek. Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou, samostatnou koupelnou s WC, ložnicí a wifi po celém areálu.

 

Pronájem prostor mlýna v průběhu akce:

  • Varianta č. 1 – Pátek – Neděle (víkend) – 20.000 Kč areál/ den.
  • Varianta č. 2 – 10. 000 Kč areál/ všední den.

Bez ubytování nelze akci realizovat ve víkendových termínech. Akci bez ubytování lze uspořádat pouze ve všední dny. Zde je nájemné 10.000 Kč areál/ všední den.

Ceník ubytování v průběhu akce:

  • 1 osoba/noc 800 Kč
  • 1 osoba přistýlka/noc 300 Kč

 

Doprovodné služby mlýna:

Pro hosty lze sjednat catering u profesionální cateringové společnosti, se kterou spolupracujeme a máme s nimi ty nejlepší zkušenosti.

Pro náročnější klientelu nabízíme možnost firemních masáží, cyklovýlety v okolí, gril na letní grilování nebo využítí lodě na mlýnském rybníku a další mlýnské aktivity.

U nás si užijete svou akci a zároveň načerpáte síly, pozitivní náladu a energii.

 

Pro rezervaci termínu firemní akce nás kontaktujte na tel.:

+420 606 227 439 Lenka Šťastná
+420 721 384 375 Hana Vančurová

Kontaktovat nás můžete také na e-mail:

Jitkovský Mlýn je resort pro relaxaci, který nabízí nepřeberné množství využití pro firemní akce. Areál mlýna je pro tyto účely k dispozici celoročně. Takže pokud přemýšlíte o narozeninové oslavě, teambuildingu, soukromé oslavě, setkání s obchodními partnery, odpočinek manažerů nebo silvestru na mlýně. Ozvěte se nám.