Zimní svatba na Jitkovském mlýně

Co dalšího plánujeme na zimu 2021?
Milí snoubenci, vysnili jste si zimní pohádkovou svatbu? Přejete si říct své ANO na sněhem a mrazem pokrytém Jitkovském mlýně. Zima se stává stále oblíbenějším obdobím pro uspořádání svatební oslavy. Právě Jitkovský mlýn je tím pravým místem, kde svou sněhovou a třpytivou zimní svatbu můžete zrealizovat.

Přeneste se do pohádky a sněte. Představujete si Váš den „D" kouzelný a netradiční? Jak se sníh leskne v zimním slunci, led, sněhové vločky, zimní motivy, atmosféru spící, a přitom tak krásně romantickou, bílou krajinu, sněhobílé šaty a závoj, bílý kožíšek na zahřátí přehozený přes svatební šaty, focení v padajícím sněhu, příjezd kočárem s koňmi, rolničky a bílé růže?
Kvůli právě takové sněhové zimní svatbě nemusíte šplhat na vrcholky hor. Stačí nás kontaktovat na Tel.: +420 606 227 439 nebo nám zaslat mail na: . Na všem se společně domluvíme. Zajistíme Vám termín svatby, který si budete přát. Svatební obřad bude vhodnější zvolit uvnitř stodoly, ale fantazii se meze nekladou. Pokud si budete přát přijet na obřad na saních, zajisté se to nechá vymyslet. S ohledem na vytopení ubytovacích prostor se zatím zimní svatby v roce 2020 ještě konat nebudou, ale plánujeme je na zimní svatební sezónu 2021.

Svatba v létě nikoho nepřekvapí, navíc je často potíž zajistit konkrétní vytoužený termín, nebo mít na svatbě přítomné všechny přátele a blízké, v létě totiž často mají naplánovanou dovolenou. Svatba v zimě skýtá všem zúčastněným spoustu nevšedních zážitků a možností zábavy i gastronomických požitků. Co třeba svatební tanec mezi padajícími vločkami? Netradiční přípitek na hrázi zasněženého rybníka? Jako večerní překvapení do temné noci zapálit prskavky? Jako zimní svatební menu dopřát svatebčanům teplý a silný hovězí vývar s játrovými knedlíčky na zahřátí? K pití můžete nechat na zimní svatbě nabízet svařené víno nebo punč. Netradičně se na Vaší svatbě mohou po večeři objevit pečené kaštany nebo horké maliny se šlehačkou či ještě teplý štrůdl s vůní skořice.

Pokud se chcete opravdu odlišit, věřte, že na zimní svatbu ani Vy ani vaši blízcí nikdy nezapomenou.

„Nechejte svou láskou rozehřát svatební atmosféru na Jitkovském mlýně"

K dispozici vám bude celý areál mlýna. Originální stylové prostory podtrhnou výjimečnost tohoto dne Vašeho života. Zažijete zde nenávratné okamžiky. Ubytování nabízíme v romantických nadstandartních apartmánech provence stylu. Mlýn disponuje čtyřmi apartmány mezonetového typu o velikosti 3KK s kapacitou zařízení 16 lůžek. Každý apartmán má svůj osobitý design. Apartmány v resortu jsou vybaveny kuchyňskou linkou, samostatnou koupelnou s WC, ložnicí a wifi po celém areálu. Ostatní svatební hosté mohou být ubytováni v přilehlých zařízeních, kam je dle potřeby dopraví rozvozové auto. Máme zkušenosti se svatbami přes 100 lidí, prostory mlýna jsou pro takto velké svatby určeny.

svatba-v-zime-2.PNG

Doprovodné služby mlýna:

Svatební hostinu a raut vám zajistí profesionální cateringová společnost, se kterou spolupracujeme. Konkrétní občerstvení si s cateringovou společností zajistíte Vy sami, individuálně, dle počtu svatebních hostů a toho, co má každý rád.

Pro rezervaci termínů svateb a bližší informace nás kontaktujte na tel.:
+420 606 227 439 Lenka Šťastná
Kontaktovat nás můžete také na e-mail:

Jitkovský mlýn se stává stále žádanějším a atraktivnějším místem pro svatební den.
V současné době již přijímáme rezervace termínů pro svatby na rok 2021.

svatba-v-zime.PNG