Zimní radovánky na Jitkovském mlýně

Plánujete dovolenou v zimě? Přejete si strávit víkend s rodinou? Chcete si i v zimě zasportovat? Přijeďte k nám na Jitkovský mlýn do srdce Vysočiny. Aktivní relax, opravdový odpočinek pro tělo i mysl, luxusní mlýnské prostředí, perfektní služby, zážitkové snídaně a probuzení s výhledem na mlýnský rybník, to vše ubytování u nás nabízí. Jsme bezpečným a klidným místem pro váš dokonalý pobyt.

I v zimním období se dá vyrazit na dovolenou! Zima nám přináší různé počasí, buď jen dny s mrazem a sněhem a nebo mírnější průběh zimy s teplotami nad nulou a se sluncem. Ať je tomu tak či tak, počasí si nenaplánujete, ale dovolenou ano. I v zimním období se může cestovat a užít si hezkou dovolenou.

Pokud si potřebujete po vánočních svátcích trošku odpočinout a vyrazit někam s rodinou, je Jitkovský mlýn jako stvořený pro cíl Vaší cesty. Navíc svým dětem výletem, prodlouženým víkendem či dovolenou zajistě uděláte radost.

Jaké zimní aktivity lze na Jitkovském mlýně provozovat? Co vše u nás můžete zažít?

Zážitkové snídaně
Snídaně je přeci základ celého dne. Nabízíme výjimečný způsob snídaní. Vaše rodina bude určitě mile překvapena, že ihned poté, co vstanete, Vám bude do apartmánu dodána bedýnka plná ovoce, zeleniny a pečiva, sýry, šunky, džus, mléko, cereálie atd. Nemusíte tak nic chystat, ale pohodlně a v klidu se s rodinou či přáteli nasnídáte.

Mlýnské Spa
Na Jitkovském mlýně je možné si domluvit chvíli relaxace v podobě masáží. Nabízíme různé druhy. Pro ženy a dívky nabízíme i možnost kosmetiky.

Zimní rybolov
Na našem soukromém mlýnském rybníku je možnost si zarybařit. Jedná se o revír pro sportovní rybolov u obce Jitkov v malebné přírodě mezi lesy a loukami. Rybník je o velikosti 1 hektaru. Okolo celého rybníka jsou široké travnaté břehy, které zajišťují pohodlí rybářů. Rybník je velmi dobře zarybněn. Hlavní obsádku tvoří kapři, štiky, amuři, cejni a karasi. Rybník je vhodný jak pro zkušené rybáře, tak i pro širokou veřejnost a příležitostné rybáře, kteří se dostanou k vodě třeba jen několikrát do roka a chtějí si tento čas náležitě užít. Pro rybolov na našem rybníku není nutná svazová povolenka, každý rybář však musí dodržovat rybářský řád revíru. Nabízíme systémem „chyť a pusť".

Zimní pěší turistika
Pěší výlety do okolí jsou to nejkrásnější, co si rozhodně nesmíte nechat ujít. Zasněžená nebo zamrzlá krajina je spojením pohybu a krásných výhledů do krajiny. Kam vyrazit?

Vrchol Devět skal je nejvyšší vrchol Žďárských vrchů a druhý nejvyšší vrchol celé Českomoravské vrchoviny. V roce 1976 byl vyhlášen přírodní památkou.

Dalším výletem, pro ty, kteří ještě nebyli v Novém Městě na Moravě je návštěva multifunkčního sportovního areálu: Vysočina aréna. https://www.vysocina-arena.cz

V blízkosti Jitkovského mlýna se také nachází Havlíčkův Brod. Udělejte si tam výlet. V Havlíčkově Brodě mají opravdu krásné náměstí. 

Kam vyrazit s dětmi?
V lesích na Čertovině u Hlinska vyrostlo unikátní zábavní centrum PEKLO. Čertovinské peklo je jediné svého druhu nejen v naší republice, ale i v celé Evropě. Zdejší pekelné království se totiž rozkládá celkem na pěti patrech. http://www.peklocertovina.cz

Pro rodiny s dětmi doporučujeme navštívit Pohádkovou vesničku Podlesíčko. http://www.pohadkova-vesnicka.cz/

Dále Jitkovský mlýn nabízí venkovní dětský koutek, luxusně zařízené a plně vybavené apartmány. Pokud paní zima dopřeje dostatek sněhu a velkou zimu s mrazy, pak je možné bruslit na mlýnském rybníku, bobovat a sáňkovat v okolí mlýna či využít běžky a vyrazit sportovat do zasněžené krajiny.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Jitkovský mlýn, tel.: 606 227 439

Rezervace termínu ubytování: https://www.jitkovskymlyn.cz/rezervace/

Jitkovský mlýn

mlyn-v-zime.jpg