Kouzlo zimy na Jitkovském mlýně

Plánujete rodinný pobyt? Přejete si strávit víkend s přáteli? Chcete si i v zimě zasportovat? Chcete zažít změnu? Přijeďte k nám na Jitkovský mlýn. Ani home office nemusíte trávit doma. Vyrazte do srdce Vysočiny. Relax, odpočinek, luxusní mlýnské prostředí, perfektní služby, zážitkové snídaně a probuzení s výhledem na mlýnský rybník, to vše ubytování u nás nabízí. Jsme bezpečným a klidným místem pro váš dokonalý pobyt.

Zimní pobyt na Jitkovském mlýně je i skvělým dárkem pod stromeček. Využijte naší nabídky pobytových balíčků a zakupte je na Tel.: 606 227 439. Darujte svým blízkým relax, spa a odpočinek uprostřed nádherné přírody, která je v zimě ještě kouzelnější.

Jaké jsou výhody zimní dovolené?
I díky současné době je první výhodou zimní dovolené snadné cestování. Na dovolenou v zimě vyráží méně lidí, a tak se nemusíte obávat nekonečně dlouhých cest. Nejsou žádné kolony aut na cestě na Vysočinu. Provoz je klidný a cesta vám uteče rychle.

Druhou výhodou jsou mírné zimy v České republice. Závěje sněhu už pamatujeme jen z mládí. Silnice jsou i v zimním období čisté a průjezdné, tak se nemusíte obávat, že budete nasazovat řetězy na kola.

Třetí výhoda je cestování po České republice. Zahraniční dovolenou s ohledem na stávající situaci asi nikdo z nás plánovat nemůže, ani letos a zřejmě ani na první polovinu příštího roku. Proč se stresovat povinností plnění nějakých lékařských testů? Při cestě k nám žádné testy nepotřebujete a nebudete potřebovat ani cestovní pojištění, které je do zahraničí nutné.

Čtvrtou nespornou výhodou je bezproblémové dorozumívání. Což se vám v zahraničí stát nemusí. Může se vyskytnout jazyková bariéra. Zimní dovolenou v ČR na Vysočině si snadno zarezervujete a na místě se vám budeme věnovat tak, abychom splnili veškeré vaše přání a očekávání od zimního pobytu či dovolené na Jitkovském mlýně.

Pátým plusem se nabízí dokonalý odpočinek. A proč? Pokud k nám přijedete a absolvujete během dne dlouhou procházku v okolí, výlet do okolních měst, prohlídku památek, skvělý oběd a třeba ještě masáž u nás na mlýně. Věřte nám, že v teple našeho apartmánu, s čistou hlavou a sklenkou vína si skvěle odpočinete. Jak od práce, tak od všedních starostí. U nás se vám bude spát skvěle.

Šestým kladem je možnost práce v našem apartmánu. Pokud se vám doma už nedaří najít nové nápady pro práci. Přijeďte k nám plnit váš home office. V apartmánech i na mlýně funguje 100 % wifi připojení, takže můžete pracovat a odvádět kvalitní práci i z Vysočiny.

Přijeďte z velkých měst plných lidí do krásné přírody. V rámci stávajících opatření jsme opět v provozu. Těšíme se na Vás. Jitkovský mlýn

vanoce-na-mlyne-jitkovsky-mlyn.jpg

Foto pořízeno v zimě 2019. Aktuálně se sněhu bát nemusíte.