Výhody ubytování v apartmánu

Přemýšlíte o tom, že byste si vyjeli někam na víkend? Stále více Čechů odmítá zahraniční dovolenou, kvůli Covid situaci, která u nás, ať cheme nebo ne, již nějaký čas panuje. Nic neriskujte a užijte si také dovolenou nebo pobyt na víkend v Čechách u nás na Vysočině na Jitkovském mlýně. Jaké jsou výhody ubytování v apartmánech? O tom je celý náš dnešní článek.

Základním rozdílem mezi ubytováním v hotelu a apartmánu je velikost pokojů. Do apartmánu se samozřejmě vejde více lidí, protože nabízí více pokojů. Je to tak vhodné ubytování pro rodiny s dětmi, skupinu přátel, jógové party, větší skupiny lidí, ale i pro páry, které hledají víkendovou romantiku v přírodě. Páry ocení především maximální soukromí.

Mezi turisty se najdou ti, kteří milují atmosféru a prostředí hotelů a byli by schopni strávit svůj život v hotelovém lobby. Ovšem lobby a recepci v apartmánech nenajdete. Ubytování v apartmánu ale má také své kouzlo. Totiž projdete do svého apartmánu, jako byste šli domů. Jedním z důvodů, proč si ubytování v apartmánech hosté volí, je autentický zážitek z lokálního života. V apartmánech bydlíte v původních, ale již zrekonstruovaných, prostorech Jitkovského mlýna. Jste tak bok po boku přírodě, mlýnskému rybníku, venkovu a vzdálenějějších místních obyvatel a můžete si alespoň na chvíli užít klid a vyzkoušet si jak život na téměř samotě a v přírodě vypadá.

Pocit domova navozuje i plně vybavená kuchyně, která Vám dá možnost uvařit si zcela podle sebe. Samozřejmě někdo je rád rozmazlován hotelovou restaurací a ne všichni mají chuť na dovolené si vařit. Tady záleží vyloženě na Vaší preferenci. Někdo rád ušetří na jídle a udělá si přesně to, na co má chuť.

Hosté apartmánu mají navíc místo recepce stálou podporu na telefonu, takže případné požadavky je vždy možné vyřešit. Při využití apartmánu navíc zažijete individuálnější a proaktivnější přístup od provozovatele, takže Vás při check-inu apartmánem vždy majitelé provedou a poradí Vám například, kam vyrazit do okolí na výlety. Pronájem apartmánů sebou nese také doprovodné služby jako zajištění zážitkových snídaní, možnost relaxace v podobě masáží či kosmetiky, dalších aktivit na Jitkovském mlyně, jako například rybaření, pečení buřtů u ohně nebo grilování a také úklidovou službu, výměnu ručníků atd.

Výhody ubytování v apartmánu - stručně:

  • Levnější varianta oproti hotelu
  • Větší velikost a počet pokojů
  • Větší soukromí
  • Cítíte se více jako doma
  • Stravování vlastní formou, lze využít plně vybavených kuchyní apartmánu pro stravování dle vlastní chuti
  • Majitel apartmánu je k dispozici na telefonu a schopen vše operativně vyřešit
  • Výlety si host naplánuje a zorganizuje sám, dle nálady
  • Apartmány jsou často označovány jako baby-friendly, tak jako na Jitkovském mlýně - máme dětský venkovní koutek
  • Volitelné termíny – apartmány nabízejí zcela individuální termíny

Toto jsou základní výhody ubytování v aparmánu. Tak na nic nečekejte a rezervujte si u nás na Jitkovském mlýně pobyt. Budeme se těšit.

Jitkovský mlýn
Tel: 606 227 439
Rezervace online: https://www.jitkovskymlyn.cz/rezervace/

mlyn.PNG