Velká svatba, až 100 svatebních hostů!

Chcete velkou svatbu? Vždy jste si představovala, jak kráčíte po hrázi rybníka, zrak na Vás upírá celé vaše příbuzenstvo, rodina, přátelé a kamarádi? Vy, v bílých šatech s vlečkou, doprovázena několika družičkami rozhazujícími plátky bílých růží?

Nebo je pro Vás tato představa noční můrou, a nejraději byste se s partnerem vzali tajně, avšak máte obavy, co na to řeknou vaši rodiče a prarodiče, kteří se na tento okamžik těší celý Váš život?

Ať už to cítíte tak nebo tak, muže svých snů si berete jen jednou za život, takže toto rozhodnutí by mělo být především na Vás dvou. Dokud je svatba pouhou hudbou budoucnosti, je jednoduché o ní snít. Jakmile se Vám na ruce objeví zásnubní prstýnek, už se Váš sen může stát realitou. Prvním a nejdůležitějším krokem je rozhodnout se, jak velká Vaše svatba bude. Než začnete sepisovat předběžný seznam hostů, je třeba si zodpovědět následující důležité otázky:

Svatební výdaje?
Budete si veškeré svatební výdaje platit ze svého, nebo přispějí také Vaši rodiče či prarodiče? Svatba není nejlevnější záležitostí, a přesto existuje mnoho způsobů, jak uspořádat levnější, leč krásnou i velkou veselku. Právě proto je důležité si na začátku stanovit maximální částku, kterou jste ochotni do svatby investovat.

Svatební hosté?
V první řadě zvažte, koho z rodiny, sourozenců, příbuzných pozvete, aby nedošlo k narušení rodinných vztahů. Pro snoubence bývá velkým oříškem rozhodnout, koho na obřad a ke svatební tabuli pozvat. Hlavně na nikoho blízkého nezapomeňte.

Zvát kolegy, kolegyně z práce, spolužačky a spolužáky?
Často snoubenci zvažují, zda pozvat také kamarády a spolupracovníky. Ve většině případů se jedná o vrstevníky, se kterými si rozumíte a dokáží rozproudit zábavu. Večer tak nuda, rozhodně nebude.

Svatební obřad, svatební tabule?
Kolik lidí se pohodlně vejde ke svatebnímu obřadu, a ke svatební tabuli? Mnoho svatebčanů si ze všeho nejdříve zarezervuje místo, a poté začínají zjišťovat, jakou mají vybrané prostory kapacitu, a dle ní upravují svůj seznam hostů. Často jsou snoubenci nuceni změnit vybranou lokalitu, což s sebou nese mnoho komplikací a s nimi samozřejmě stres. Pokud tedy máte konkrétní představu o místě konání Vaší svatby, ujistěte se, kolik hostů můžete opravdu pohodlně usadit.

Věřte, že jakmile si zodpovíte tyto otázky, bude se Vám svatba plánovat o mnoho snadněji. Pokud sníte o menší svatbě v přírodě, nebo větší o 100 lidech, vhodným místem, které se nabízí, je náš Jitkovský mlýn. Uskutečňujeme jak malé svatby, tak právě i ty velké. U svatebního obřadu tak můžete mít úplně všechny blízké, které si přejete, a i do velké mlýnské stodoly ke svatební tabuli všechny pohodlně usadíte. Nabízíme i nadstandardní ubytování v prostorných apartmánech.


http://www.jitkovskymlyn.cz/svatby/
http://www.jitkovskymlyn.cz/fotogalerie/svatby-na-mlyne/
http://www.jitkovskymlyn.cz/terminy-svateb/
http://www.jitkovskymlyn.cz/ubytovani-v-soukromi/

propagace-foto-svatby-2.JPG