Ubytování v soukromí - Jitkovský mlýn

Hledáte ubytování v České republice? Nebo konkrétně na Vysočině? Chcete se probudit v čisté posteli, krásném apartmánu, z okna vyhlédnout na rybník, dát si dobrou snídani s celou rodinou a vyrazit do přírody? V dnešním článku pro Vás máme tip, kde se Vám tohle přání splní.

Pokud je pro Vás důležité soukromí, nevyhledáváte rušná a přeplněná města, jedním z ideálních míst pro Vás bude Jitkovský mlýn. Krásné nadstandardní ubytování v soukromí s přírodou v celém okolí a pestrou škálou služeb.
Ubytování nabízíme ve čtyřech apartmánech mezonetové typu o velikosti 3KK, s kapacitou zařízení 16 lůžek. Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou (s dvojplotýnkovým nebo čtyřplotýnkovým vařičem, mikrovlnou troubou, v jedno apartmánu troubou, ledničkou, myčkou, rychlovarnou konvicí, základním nádobím), samostatnou koupelnou s WC, sprchou nebo vanou, televizí, wifi po celé budově. Pokud budete mít jakékoliv nejasnosti, nebo potřebujete domluvit individuální podmínky, neváhejte nás kontaktovat.

qq-1.png

Výhody ubytování v soukromí:
Individuální možnost příjezdu, ubytujeme Vás v čase, který Vám bude vyhovovat
Dostatečný prostor k parkování Vašeho auta/ kol
Nulový kontakt s ostatními ubytovanými
Nadstandardně vybavené apartmány
Dostatečně prostorné apartmány pro celou Vaši rodinu
Apartmány pro rodiny s dětmi i pro zamilované páry
Příroda, lesy, turistické stezky a rybník v těsném okolí kolem mlýna
Dodržování nočního klidu
Možnost odpočinku, relaxace
Mnoho možných aktivit např. procházky, kola, turistika, rybolov, spa, masáže, loď
Možnost využití mlýnské stodoly

qq-2.png

Pohodlí
Ubytováním v apartmánu pro sebe získáváte hned několik místností. Nejste tak odkázáni na pobyt v jednom pokoji jako např. v hotelu. Při dovolené ve více lidech nejvíce oceníte prostor, který apartmán nabízí. Naše apartmány mají dvě ložnice, dvě koupelny a WC a hlavní místnost s kuchyňkou, obývacím pokojem a jídelnou. Žádná "ponorková nemoc" vám na Jitkovském mlýně nehrozí.

Soukromí
Apartmány mají vlastní sociální zařízení, které je kompletně vybavené a nemusíte se o ně dělit s cizími lidmi. Stejně tak můžete užívat výhod vlastní kuchyňky a jídelní části. V naší kuchyňce najdete vše potřebné, co pro vaření budete potřebovat. Veškeré spotřebiče a dostatek prostoru pro uložení potravin. V našich apartmánech hladem trpět nebudete.

Vyžití
V apartmánech najdete vše, co budete potřebovat. Nesmírnou výhodou je i vlastní dvůr a zahrada vhodná pro grilování, stanování, badminton, petangue i jiné způsoby, jak si zpříjemnit den či večer.

http://www.jitkovskymlyn.cz/ubytovani-v-soukromi/


http://www.jitkovskymlyn.cz/zabava-a-relaxace/


http://www.jitkovskymlyn.cz/fotogalerie/jitkovsky-mlyn/

Kontakt:

Lenka Šťastná
+420 606 227 439

Jitkovský mlýn
Jitkov 32
583 01 Chotěboř

qq-3.pngqq-4.pngqq-5.png