Svatební sezóna 2021 už se blíží

Snad už nás po ránu překvapily poslední velké mrazy. Jaro pomalu, ale jistě, klepe na dveře. S prvními jarními dny, plné slunce, se blíží i svatební sezóna 2021. Teplejší měsíce jsou pro svatby ideální. Přečtěte si celý náš článek.

Většina si svatbu lépe užije v teplejším počasí, než v mínusových teplotách, ale záleží na každém. Především na tom, jaký měsíc z celého roku si budoucí novomanželé vyberou. Pokud ale budou brát ohled i na svatební hosty, je obvyklejší plánovat svatbu na jaro nebo léto, kdy je teplo. Nejoblíbenějšími měsíci pro svatby jsou květen, červen, červenec, srpen i září. Už i v dubnu ale bývá hezky teplo a mnoho párů se rozhodne pro tyto teplé jarní měsíce, kdy ještě nebývá tak nesnesitelné horko, jaké je obvykle v měsících letních. Mezi nejméně populární měsíce pro svatbu patří prosinec, leden a únor. Ovšem, co si budeme povídat, pro ty, kdo chtějí ušetřit za nějaké ty svatební výdaje, mimo sezónu je svatba o hodně levnější.

Nejdůležitější je právě stanovení datumu a místa svatby. Pak už následuje plánování hostů, hostiny, menu, oblečení, prstýnků atd. Nevěsty také čeká běh na dlouhou trať při výběru šatů. Všude je velký výběr a je těžké vybrat si ty nejkrásnější svatební šaty. Trendy pro rok 2021 jsou především v jednoduchosti, v krajkách a pouze ve světlých barvách. Mnoho nevěst si k sobě bere dvě nebo i více družiček. Je hezké promyslet i šaty pro družičky, když jsou sladěny, vypadá svatba o to lépe. Nesmíme opomenout ani na ženicha, kdy je důležité zavčasu zajisti svatební oblek i pro ženicha. Tak, aby mu padnul a cítil se v něm pohodlně, protože v něm bude trávit celý dlouhý svatební den i večer. Také je nutné přihlédnout k ceně za svatební oblek.

Dostáváme se k prstýnkům, vybírejte pečlivě. Také je na výběr z nepřeberného množství, jen si vybrat ty, ze kterých budete nadšeni. Dále sestavit svatební menu, uspořádat zasedací pořádek, nechat si vyrobit a natisknout svatební oznámení, zajistit květiny, jak pro nevěstu, tak pro její maminku či i pro družičky. Dále zajistit výzdobu aut. O výzdobu místa, kde svatba probíhá i o stoly, se většinou postará přímo resort, kde hostinu chystáte. Nezapomeňte ani na šikovného fotografa, kameramana a také na svědky! Pro koho by to bylo až moc starostí, je možné si v dnešní době najmout na celou organizaci svatební agenturu. Počítejte ale s většími finančními výdaji.

Ta největší odměna pro novomanžele zřejmě přichází až po svatbě samotné. Líbánky. Na této investici nešetřete a užijte si krásně strávený čas po boku svého partnera a nezapomeňte si odpočinout po velkém svatebním dnu. Pro rok 2021 zřejmě zahraniční svatební cesty nepřipadají v úvahu. Nevadí. Vyrazte po Čechách, vždyť u nás je také krásně.

https://www.jitkovskymlyn.cz/

svatebni-obdobi-21-se-blizi.PNG