Svatba v přírodě

Už máte dost formalit? Máte v očích hrůzu, když si představíte, že budete mít svatbu v kostele nebo na zámku? Dnešní doba tomu všemu tak nějak nahrává. Všude kolem nás je spěch, hodně práce, spousta věcí k zařizování, stres a není čas zastavit se a užít si pořádně důležité jedinečné životní chvíle.

Svatba touhle výjimečnou událostí ale je! Neformální svatba se stala trendem současné doby. Svatba v přírodě je vhodná jak pro snoubence, kteří vyrůstají ve velkých městech, tak i věčné cestovatele, dobrodruhy nebo třeba milovníky přírody. I vy můžete zvolit obřad pod širým nebem. Hlavním lákadlem je klid a krása, kterou příroda nabízí.

Nejdůležitější na celé svatbě je bez pochyb místo, kde si slavnostně řeknete své ANO. To pravé místo je pro mnohé z nás romantický mlýn jako z pohádky s opravdickou staročeskou atmosférou.


Svatební obřad pod dubem

Naším tipem je svatební obřad pod dubem. Výhodou Jitkovského mlýna je, že na hrázi mlýnského rybníka právě takový dub stojí. Svatebčané mohou všichni seskupeni čekat u obřadního místa. Nevěsta tak vynikne, protože může přicházet po hrázi rybníka a užít si tak svůj jedinečný den. Pod dubem na ni pak může čekat ženich a u vyzdobené svatební brány. Svatební obřad pod dubem může i pro Vás byt silným a nezapomenutelným zážitkem.


Svatební obřad na louce

Svatba na rozkvetlé louce je jako stvořená pro všechny romanticky založené osoby. Když si vyberete nějaké úchvatné místo, můžete si říci své ANO obklopeni přírodou, rybníkem, mlýnem a lesem. Jitkovský mlýn nabízí i tuto možnost svatebního obřadu. Nevěsta může vyměnit svatební kytici za luční kvítí a závoj za květinový věneček.


Svatba v lese

Milujete vůni jehličí a tajemství lesa? Pak je pro vás svatba mezi lesními stromy tím pravým ořechovým. Zpěv ptáků, krásné mýtiny a celkově úžasná atmosféra. To vše tvoří nezapomenutelnou svatební atmosféru. Nezapomeňte ale o tomto vašem rozhodnutí informovat své hosty, aby zvolili vhodné oblečení. Pro tento typ svatby je zapotřebí povolení od vlastníka lesa.


Pokud plánujete svatbu v přírodě, myslete i na počasí. Pro obřad pod dubem, fotky na louce, projížďku na lodičce na mlýnském rybníce potřebujete slušné počasí bez deště. Proto se vždy domluvte v případě nepříznivého počasí, aby byla možnost obřadu uvnitř, např. jako na Jitkovském mlýně – obřad ve stodole, obřad ve stanu..

aaaa-propagace-5.jpg


http://www.jitkovskymlyn.cz/svatby/
http://www.jitkovskymlyn.cz/fotogalerie/svatby-na-mlyne/
http://www.jitkovskymlyn.cz/kontakty/