Svatba na Vysočině

Vyberte si své svatební místo v kraji na Vysočině. O dokonalé svatbě sní každá nevěsta. Prožijte váš nejkrásnější den u nás na Jitkovském mlýně. Řekněte si své „ANO" v srdci přírody. Mlýn stojí na samotě u krásného rybníka v podhůří Žďárských vrchů na Vysočině. Při příjezdu na mlýn vás i svatebčany okouzlí jedinečné prostředí s krásným rybníkem. Zajímá Vás víc o svatbě u nás? Čtěte dál.

Zažijete svatbu snů v maximálním soukromí, nerušeně, pouze s vašimi blízkými a rodinou - Vysočina - Jitkovský mlýn.

Kraj Vysočina je samosprávný kraj v České republice ležící na pomezí Čech a Moravy. Je složen ze tří okresů bývalého Jihomoravského kraje, okresu Havlíčkův Brod z bývalého Východočeského kraje a okresu Pelhřimov z bývalého Jihočeského kraje.

Pokud si představujete svůj svatební den jako pohádku s kouzelnou atmosférou, přírodou a romantickou náladou, pak vám právě tohle Vysočina může nabídnout.

Svatba snů v přírodě v srdci Vysočiny – Jitkovský mlýn
Své „ANO" si můžete říci na hrázi rybníka, v přírodě pod dubem, na mlýnském dvoře, na louce či ve stodole. Vy sami si vyberete to správné místo. Díky tomuto prostředí vám Jitkovský mlýn zaručí nezapomenutelné zážitky a jedinečný svatební den.

Svatební hostina a párty bez starostí

Ke svatbě patří i svatební hostina. Na Jitkovském mlýně spolupracujeme s cateringovými společnostmi, které se o vás a vaši hostinu postarají na jedničku. Můžete si objednat svatební menu dle vašeho vlastního přání. Svatební hostina se ve většině případů odehrává ve stodole, ale můžete si ji nechat připravit i ven do stanu. Při vašem svatební dni vám bude k dispozici celý areál mlýna.

Svatební noc a svatební cesta

Nevěsta si na Jitkovském mlýně může samozřejmě vybrat apartmán, který se jí nejvíc líbí a v něm strávit se svým novomanželem i svatební noc. Ostatní apartmány mohou využít svatební hosté. V klidném a tichém prostředí Jitkovského mlýna si svatební noc jistě užijete. Pokud se vám u nás na mlýně bude líbit, můžete zde prožít i romantické líbánky a spojit tak vše do jednoho místa. Na svatební cestě u nás již několik novomanželů bylo a vždy jsme slyšeli jen tu nejlepší chválu. Po náročném svatebním dni, tak můžete u nás na mlýně zůstat a opět načerpat energii, relaxovat a prožít nezapomenutelné chvíle ve dvou.

Výhody svatby na Vysočině na Jitkovském mlýně:

Uzavřený areál, ničím nerušená zábava, soukromí.
Zázemí pro svatební obřad, hostinu i nocleh, ubytování.
Kouzelná příroda všude kolem vás.
Romantická místa pro svatební fotky.
Styl a atmosféra svatby na mlýně.
Přizpůsobivost všem svatebním stylům.

Co vše může nabídnout Jitkovský mlýn?

Mlýn stojí na samotě u krásného rybníka.
Při příjezdu na mlýn vás okouzlí svým jedinečným prostředím a rybníkem.
Svatba v naprostém soukromí.
K dispozici vám bude celý areál mlýna.
Svatební obřad je možné zrealizovat dle vašich představ, kdekoliv v prostorách mlýna. Většina snoubenců si vybírá svatební obřad pod dubem, což se i pro Vás, může stát nezapomenutelným zážitkem.
Ubytování nabízíme v romantických nadstandartních apartmánech provence stylu.
Mlýn disponuje čtyřmi apartmány mezonetového typu o velikosti 3KK s kapacitou zařízení 16 lůžek. Každý apartmán má svůj osobitý design. Ostatní svatební hosté mohou být ubytováni v přilehlých zařízeních, kam je dle potřeby dopraví rozvozové auto. Máme zkušenosti se svatbami přes 100 lidí, prostory mlýna jsou pro takto velké svatby určeny.
Svatební hostinu a raut vám zajistí profesionální cateringová společnost, se kterou spolupracujeme. Konkrétní občerstvení si s cateringovou společností zajistíte Vy sami, individuálně, dle počtu svatebních hostů a toho, co má každý rád.

Kde všude najdete Jitkovský mlýn?
https://svatebnikompas.cz/dodavatele/jitkovsky-mlyn/
https://www.svatba-ve-stodole.cz/listing/jitkovsky-mlyn-2/

V případě zájmu o svatbu u nás volejte: +420 606 227 439.

20.jpg