Svatba na mlýně

Představujete si svůj svatební den jako pohádku s kouzelnou atmosférou a romantickou náladou? Toužíte po svatbě uprostřed malebné přírody? Přečtěte si náš typ a doporučení na svatbu na mlýně. Co je na svatbě na mlýně skvělé?

Svatba ve mlýně už dávno není souzena pouze dcerám a synům z mlynářské rodiny. Naopak! Svatba a mlýn začíná být stále oblíbenější a spjatější kombinací. Mladí snoubenci, kteří milují romantické přírodní prostředí, si tak jistě přijdou na své. Výhodou mlýnské svatby je překrásné prostředí, uzavřený areál, možnost mít na svatbě pouze rodinu a přátele, kterými se obklopovat chcete, možnost zajistit pro svatební hosty občerstvení, zábavu i nocleh do druhého dne. A to vše na jednom místě.

To byl nebyl mlýn bez rybníka! Velkou výhodou mlýnských svateb je vždy rybník, jezero nebo potok v blízkosti. Ten symbolizuje proud času a ukazuje novomanželům správný směr, kterým se vydat. Klidná místa, soukromí a příroda dobíjí energii a prospívá lidským vztahům. Opravdu byste ještě chtěli hledat lepší svatební místo, než je mlýn?

Další velkou výhodou mlýnských svateb je styl, atmosféra a barva. Ať už si vyberete jakýkoliv svatební styl, mlýn vám jej elegantně doplní. Provence styl, přírodní svatba, „boho styl", obřad na louce, obřad na hrázi rybníka, venkovská svatba, rustikální svatba, svatba uvnitř nebo venku. Nic není problém.

Co je skvělé na svatbě na mlýně?

Soukromí, uzavřený areál, ničím nerušená zábava
Zázemí pro svatební obřad, hostinu i nocleh
Příroda všude kolem vás
Romantická místa pro svatební fotky
Styl a atmosféra svatby na mlýně
Přizpůsobivost všem svatebním stylům


Co konkrétně vám může nabídnout Jitkovský mlýn?

Řekněte si své „ANO" v srdci přírody. Mlýn stojí na samotě u krásného rybníka v podhůří Žďárských vrchů na Vysočině. Při příjezdu na mlýn Vás i svatebčany okouzlí jedinečné prostředí s krásným rybníkem. Zažijete svatbu snů v maximálním soukromí, nerušeně, pouze s Vašimi blízkými a rodinou. K dispozici vám bude celý areál mlýna. Svatební obřad je možné zrealizovat dle vašich představ, kdekoliv v prostorách mlýna. Většina snoubenců si vybírá svatební obřad pod dubem, což se i pro Vás, může stát nezapomenutelným zážitkem. Ubytování nabízíme v romantických nadstandartních apartmánech provence stylu. Mlýn disponuje čtyřmi apartmány mezonetového typu o velikosti 3KK s kapacitou zařízení 16 lůžek. Každý apartmán má svůj osobitý design. Ostatní svatební hosté mohou být ubytováni v přilehlých zařízeních, kam je dle potřeby dopraví rozvozové auto. Máme zkušenosti se svatbami přes 100 lidí, prostory mlýna jsou pro takto velké svatby určeny. Svatební hostinu a raut vám zajistí profesionální cateringová společnost, se kterou spolupracujeme. Konkrétní občerstvení si s cateringovou společností zajistíte Vy sami, individuálně, dle počtu svatebních hostů a toho, co má každý rád.

Pokud si svůj svatební den představujete jako pohádku, s kouzelnou atmosférou, romantickou náladou a uprostřed malebné přírody, jsme si jistí, že právě Jitkovský mlýn je tím pravým místem pro Vaši svatbu.

Kde všude najdete Jitkovský mlýn?

https://svatebnikompas.cz/dodavatele/jitkovsky-mlyn/
https://www.svatba-ve-stodole.cz/listing/jitkovsky-mlyn-2/

jitkovsky-mlyn-svatba-propagace-v-prosinci-2019.jpg