Skupinové pobyty a cvičení jógy na Jitkovském mlýně

Jak si představujete dokonalý víkend přesně podle vás? Nebo třeba pohodové 4 dny? Někdo z vás by zůstal doma, koukal na televizi, spal, ležel na gauči, uvařil si dobré jídlo nebo uklízel, ale co když toužíte po změně? Možná je tento článek spíše pro dámy a ženy, každopádně přečíst si ho může každý.

Nejlepší forma, jak si odpočinout a přijít na jiné myšlenky, je změna prostředí a aktivní forma relaxace. Co takhle spojit vše dohromady?

Načerpejte zpět ztracenou energii. Ať už jste hlavním organizátorem skupinových pobytů, jógových pobytů a prodloužených víkendů se sportem nebo jste zájemcem o takový druh pobytu, přečtěte si náš článek až do konce. Pro pořadatele aktivních skupinových pobytů i pro účastníky, přinášíme možnost zorganizovat právě váš úžasný pobyt u nás na Jitkovském mlýně. Mlýn se nachází na Vysočině, která je plná krásné přírody, čistého vzduchu, skal, turistických tras a možností výletů. Mlýn nabízí velkou kapacitu ubytování v podobě nadstandardních apartmánů, které jsou plně vybaveny.

Co vám přinese a dá takový jógový pobyt na Vysočině? Odpočinek těla i duše, vůni krásné přírody všude kolem vás, čerstvý vzduch, který vám naplní plíce, pozitivní energii lidí kolem vás a možná také nová přátelství. Čekají na vás lekce jógy přizpůsobené vašemu pobytu. Možnost cvičení jak venku, na louce, v lese i na hrázi rybníka, tak i třeba ve stodole nebo pod velkým stanem. Můžete zde zorganizovat a prožít různé kurzy, semináře a workshopy. Na mlýně panuje vždy přátelské a milé prostředí.

Délka pobytu je univerzální, záleží jenom na vás, jak dlouhou dovolenou chcete pro ostatní naplánovat nebo dle toho, jak se s ostatními domluvíte, jaká pro vás bude optimální délka pobytu. Po jakém relaxu toužíte vy? Můžete dorazit na celý týden nebo si vyhradit jeden víkend. Přejete si netradiční snídaně? Náš mlýn nabízí formu zážitkových snídaní, které si pro vaši skupinu můžete objednat. Snídaně mohou být plné ovoce a zeleniny nebo klasické s pečivem, šunkou a sýrem. Pokud na vašem jógovém pobytu budete preferovat pouze jogínskou stravu, stačí si objednat cateringovou společnost, která vám speciální občerstvení zajistí. Chcete se celý víkend stravovat podle ajurvédy, která k józe neodmyslitelně patří? Náš mlýn spolupracuje s cateringovými společnostmi, takže ani snídaně, oběd a večeře na mlýně ve zdravém stylu nebude problém.

Pokud máte již delší dobu touhu po holčičím víkendu, odpočinku, navrácení pozornosti sami k sobě nebo potřebujete zpět navázat lepší vztah s kamarádkami nebo se svým partnerem, budeme se těšit na vaši návštěvu.

Pokud cvičíte jógu a narazili jste na náš článek, můžete vaší lektorce dát tip na zrealizování jógového pobytu právě u nás.

Jóga v překladu znamená harmonii, rovnováhu, spojení a sjednocení. Kde je rovnováha, je vše v pořádku, ať už se to týká zdraví, vztahů nebo čehokoli jiného. A jaké úžasné benefity a zdravotní výhody vám cvičení jógy přinese?

1) Flexibilita – pružnost těla bez ohledu na váš věk a váhu.
2) Síla – dobití energie namísto únavy po cvičení.
3) Držení těla – posilování svalů a ochrana zad, budete vypadat sebejistě a zdravě.
4) Rovnováha – omezí riziko zranění při jiných činnostech.
5) Výdrž – lepší kardiovaskulární zdraví a vyšší odolnost.
6) Stres – jóga přispívá k dobré náladě a odbourává stres.
7) Energie – cvičení pomalých, klidných a vědomých pohybů vás „nakopne".
8) Hmotnost – jóga pomáhá zlepšit váš metabolismus. Cvičením sice kila nespálíte, ale zdravá váha souvisí se zdravým životním stylem a jeho základ je v uvědomění si potřeby zdravého životního stylu, pohybu a stravování ve vaší hlavě.
9) Oběhový systém – cvičení vede k lepšímu krevnímu oběhu.
10) Chronická onemocnění – jóga tiší bolesti a pomáhá například s poruchou spánku, depresí, úzkostí a podobně.

To jsme trochu odbočili a zaměřili se jen na jógu. Ale v současné po-covidové době ji mnoho žen i mužů cvičí a stává se stále populárnějším pohybem spojeným s odpočinkem, detoxikací, pozitivní náladou a sebepoznáním. Mlýn se dá samozřejmě využít i na jiné druhy skupinových pobytů, sešlostí s kamarády, srazů s přáteli, teambuildingy, firemní akce, společenské akce, oslavy narozenin či oslavy výročí, rozlučky se svobodou, rodinné oslavy, sportovní akce a mnoho dalšího.

V případě zájmu, nás kontaktujte na Tel.: 606 227 439. S rezervací neváhejte.
Budeme se těšit na setkání, rádi vás přivítáme.

joga-v-prirode-jitkovsky-mlyn.PNG