Proč darovat voucher?

Pokud si lámete hlavu nad tím, co darovat svým blízkým k narozeninám nebo třeba k blížícím se Vánocům, dáme Vám zajímavý tip! Darujte nevšední pobyt, zážitek a ubytování. Jitkovský mlýn nabízí několik druhů pobytových balíčků.

Po objednání Vám připravíme a zašleme voucher přímo poštou domů na Vaši adresu nebo na Váš e-mail.

Zážitky jsou totiž to, co Vám nikdo nikdy nevezme. I přes současnou situaci v České republice, můžete zakoupením voucheru na ubytování na Jitkovském mlýně náš mlýn podpořit. Všech našich hostů, kteří u náš již pobyt prožili nebo těch, kteří se k nám chystají vyrazit si moc vážíme. Na všechny se těšíme.

Výhodou dárku ve formě voucheru na ubytování je v první řadě dvojitá radost. Nejen, že má obdarovaný radost ihned při předání dárku, ale pak se ještě může těšit na dovolenou nebo pobyt, který ho čeká. Druhá radost tedy přijde v průběhu pobytu, kdy si obdarovaný svou dovolenou užívá.

Další výhodou voucheru je fakt, že má neomezenou nebo velmi dlouhou (např. roční platnost). Tomu komu dárek ve formě voucheru darujete nemusí vyrazit ihned. Není omezený nějakým konkrétním termínem pobytu. Až když bude chtít, a bude mít rozmyšlený termín dovolené, může si u nás sám konkrétní termín zarezervovat.

Zážitek je to nejhezčí, co můžete darovat. Co s dalším novým tričkem, které bude po Vánocích ležet ve skříni? Co s nevhodným dárkem, dekorací, nádobím, které se Vám nelíbí? To se Vám s voucherem nestane. Pobyt si užije každý. Při dovolené nebo víkendovém pobytu bude svůj čas trávit tak jak chce, s drahou polovičkou, s rodinou nebo s tím s kým chce, jen bude v dokonalém pohádkovém prostředí, obklopen přírodou. A to si přeci nenechá nikdo ujít. Věříme, že se situace s celou epidemií dá brzy do pořádku a v roce 2021 bude zase cestování bezpečné a možné. V České republice pevně věříme, že ano. Zřejmě by na letošní Vánoce nebylo vhodné darovat někomu letenky, i když jsou levnější, než tomu bylo dříve, nenuťte nikoho, aby opouštěl svou komfortní zónu a musel cestovat někam příliš daleko. Česká republika nabízí tolik krás. Mnohými byla doposud podceňována. Nyní když je cestování do zahraničí omezené, je dobré si na příští rok naplánovat dovolenou či víkendový pobyt na odpočinek v České republice. A třeba právě k nám na Vysočinu. Budete moci objevovat krásné skály, rybníky, lesy, stezky, hory, jezera, vodopády i historii měst a panoramata.

Dalším plusem, které přináší voucher na ubytování je ten, že si každý pamatuje, co k Vánocům nebo k narozeninám dostal. Na to že prožil krásnou dovolenou v přírodě u rybníka třeba s našimi zážitkovými snídaněmi, které Vám přineseme až na apartmán asi jen tak nezapomene. Obdarovaný tak bude mít na co vzpomínat a třeba se i těšit, že si k nám udělá výlet i další rok na to.

Výhodou pobytového balíčku je, že ho můžete darovat zajímavým způsobem. Nechcete, aby pod stromečkem ležela jen úzká obálka s voucherem? Máme lepší řešení. První způsob, jak lze originálně voucher předat je vložit ho do rámečku. Do rámečku můžete přidat i nějaké fotky či vzkazy a obdarovaný bude koukat, jaký vzácný obrázek dostal. Druhou možností, která se nabízí, je vložit ho do velké krabice, třeba do krabice od bot a zasypat ho pilinami, bonbony nebo zmačkaným papírem. Celou krabici ještě zabalte balícím papírem a máte netradiční dárek. Další možnosti jsou například vložit voucher do knihy, kterou darujete, srolovat voucher do láhve a darovat ho jako vzkaz v láhvi, nebo ho klidně jen postavit na stromeček mezi větvičky. Vánoční dárek tak přinese sám stromeček.

Jaké pobytové balíčky nabízí Jitkovský mlýn?
Samozřejmě, že je možnost sjednat si individuální pobytový balíček, kdy se s námi domluvíte na počtu nocí u nás na mlýně, zda chcete snídaně do apartmánu, pro kolik osob pobyt bude, zda chcete masáže, zábaly či kosmetiku? I to je možné. Další balíčky jsou:
1. Dárkový poukaz na pobyt na mlýně, kdy balíček obsahuje ubytování pro 2 osoby na 1 noc.
2. Rodinný balíček, kdy balíček obsahuje ubytování pro 4 osoby na 2 noci, 2x masáž dle vlastního výběru a povolenku na rybolov na mlýnském rybníku a také zapůjčení rybářského vybavení.
3. Romantický balíček, který obsahuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci, 1x klasickou masáž a 1x čokoládovou masáž. Sekt na apartmán.
4. Baliček pro prarodiče, ten obsahuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci, 1x masáž nebo parafínový zábal dle vlastního výběru a lodičku na vodu mlýnského rybníka.
Zaujal Vás některý? Máte vlastní nápad na voucher? Kontaktujte nás na telefonu: 606 227 439 nebo přes e-mail: . Poukaz Vám rádi připravíme a zašleme. Platbu preferujeme převodem. Na všechny se moc těšíme.

jm.jpg