Náš tip pro Vás! Místo pro oslavu nebo teambuilding

Náš tip pro Vás! Kde uspořádat netradiční a zajímavou oslavu s přáteli a rodinou? Kde zajistit teambuilding pro Vaši firmu? Určitě jste se už sami do takové situace někdy dostali – chcete udělat oslavu narozenin, výročí, nebo třeba rozlučkou se svobodou nebo firemní teambuilding, a tak hledáte nějaké zajímavé místo, kde by to stálo za to. A také, kde by to na všechny zúčastněné udělalo dojem!

Hledáte ideální prosotry pro svou akci? ...JITKOVSKÝ MLÝN!
Jen těžko by jste hledali lepší místo pro uspořádání teambuildingu, eventu, oslavy nebo firemní akce. Pokud hledáte prostředí v přírodě, kde si odpočine tělo i mysl, je Jitkovský mlýn tou správnou volbou. K dispozici vám bude celý areál mlýna. Můžete si zarezervovat celý objekt a zajistit tak vašemu týmu nebo přátelům absolutní soukromí. Ubytování nabízíme v nadstandartních apartmánech provence stylu. Mlýn disponuje čtyřmi apartmány mezonetového typu o velikosti 3KK s kapacitou zařízení 16 lůžek. Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou, samostatnou koupelnou s WC, ložnicí a wifi po celém areálu.

oslava.jpg

Pro hosty lze sjednat catering u profesionální cateringové společnosti, se kterou spolupracujeme a máme s nimi ty nejlepší zkušenosti. Pro náročnější klientelu nabízíme možnost firemních masáží, cyklovýlety v okolí, gril na letní grilování nebo využítí lodě na mlýnském rybníku a další mlýnské aktivity.

U nás si užijete svou akci a zároveň načerpáte síly, pozitivní náladu a energii.

Pro rezervaci termínu firemní akce nás kontaktujte na tel.:
+420 606 227 439 Lenka Šťastná

Kontaktovat nás můžete také na e-mail:

Jitkovský Mlýn je resort pro relaxaci, který nabízí nepřeberné množství využití pro firemní akce. Areál mlýna je pro tyto účely k dispozici celoročně. Takže pokud přemýšlíte o narozeninové oslavě, teambuildingu, soukromé oslavě, setkání s obchodními partnery, odpočinek manažerů nebo silvestru na mlýně. Ozvěte se nám.

oslava-2.jpg