Letní dovolená na Jitkovském mlýně

Užijte si letní dovolenou v ČR naplno! Již nyní je nejvyšší čas pro rezervaci termínu, místa a ubytování pro letní dovolenou v roce 2022. S příchodem krásného počasí se postupně všechny hotely a ubytovací zařízení začínají plnit právě na letní a podzimní termíny. Navíc pokud se chystáte vyrazit ve větším počtu rodin nebo velké skupině s rezervací neotálejte.

Kam vyrazit v létě 2022? My doporučujeme Vysočinu. Najde se tu pro každého něco. Pro fanoušky aktivní dovolené jsou zde možné pěší túry, cyklovýlety a výlety do okolí po památkách, zámcích, muzeích či do přírody, a naopak pro nadšence rekreační a odpočinkové dovolené nabízí Vysočina a konkrétně ubytování na Jitkovském mlýně klid, možnost relaxace, procházky v lese, možnost masáží či rybaření.
Chcete zažít letní osvěžující mlýnskou snídani? Pak si u nás k pobytu na Jitkovském mlýnu přiobjednejte zážitkové snídaně. Jde o výjimečný způsob snídaní. Vaše rodina bude určitě mile překvapena, že ihned poté, co vstanete, Vám bude před apartmán dodána bedýnka plná čerstvého ovoce a pečiva, sýry, šunky, džus, mléko, cereálie atd. Nemusíte tak nic chystat, ale pohodlně se s rodinou či přáteli nasnídáte. Snídaně je základ dne a na dovolené je krásné trávit veškerý čas společně. Snídani si můžete vychutnat i na hrázi mlýnského rybníka.
Jaké výhodné rodinné, romantické a dárkové pobytové balíčky pro Vás na léto máme na Jitkovském mlýně připraveny? V nabídce jsou hned čtyři různé balíčky.

1. Dárkový poukaz na pobyt na mlýně
Balíček obsahuje: Ubytování pro 2 osoby na 1 noc
Cena za pobyt: 2.000 Kč

2. Rodinný balíček
Balíček obsahuje: Ubytování pro 4 osoby na 2 noci, součástí je také 2x masáž dle vlastního výběru a rybářská povolenka na mlýnský rybník včetně možnosti zapůjčení rybářského vybavení.
Cena za pobyt: 5.999 Kč

3. Romantický balíček
Balíček obsahuje: Ubytování pro 2 osoby na 2 noci, součástí je 1x klasická masáž, 1x čokoládová masáž a sekt.
Cena za pobyt: 3.299 Kč

4. Balíček pro prarodiče
Balíček obsahuje: Ubytování pro 2 osoby na 2 noci, součástí je 1x masáž nebo parafínový zábal (na osobu) dle vlastního výběru a lodička na projížďku na mlýnském rybníku.
Cena za pobyt: 3.299 Kč

Poukazy objednávejte telefonicky na čísle +420 606 227 439 nebo přes e-mail:
Poukazy Vám připravíme a zašleme poštou. Platba převodem.
Ubytování si můžete také zarezervovat přímo na našem webu: https://www.jitkovskymlyn.cz/rezervace/ nebo nás kontaktujte na Tel.: 606 227 439. Těšíme se na Vaši návštěvu.
https://www.jitkovskymlyn.cz/

aaaaaa2.jpg