Bezpečné cestování – Kam vyrazit?

Zdraví a bezpečí rodiny každého z nás je vždy na prvním místě. V současné době, s nepříznivým vývojem epidemie, je však tato priorita ještě o něco výše. I když chceme, každý z nás, chránit svou rodinu na maximum, nemůžeme celé dny zůstat zavření jen doma. Jak si odpočinout a odreagovat se? Co třeba změna prostředí?

Pokud už je toho na vás hodně, cítíte se unavení, prožíváte stres v práci nebo už vás unavuje celá situace v ČR, máme pro vás řešení. Přijeďte na Jitkovský mlýn, máme otevřeno! Užijete si relaxaci, odpočinek, procházky v kouzelné přírodě, výlety do okolí, ubytování v nadstandardních apartmánech, rybaření či masáže. Tak proč zůstávat ve městě a doma, když si každý z nás někdy zaslouží užívat volno, ve zdravém prostředí a na čerstvém vzduchu na Vysočině.

Co nabízí Jitkovský mlýn?

Maximální čistota: Apartmány, pokoje a všechny prostory pravidelně dezinfikujeme.

Maximální soukromí: Moderní plně vybavená kuchyně s lednicí i s myčkou nádobí umožňuje samostatné vaření. S ostatními hosty mlýna se vůbec nemusíte potkat.

Maximální pohodlí: Plně vybavené apartmány, v každém 2 luxusní koupelny s wc, samostatné ložnice a pokoje, dostatek prostoru i pro velké rodiny s dětmi.

Maximální bezpečí: Nemusíte do restaurace, snídaně si můžete objednat k pobytu a my Vám každé ráno doneseme snídani až do Vašeho apartmánu. Zažijte u nás na mlýně zážitkové snídaně, které nikde jinde nevyzkoušíte. Každé ráno, až k Vašemu apartmánu, lokální a čerstvá snídaně.

Maximální odpočinek: Masáž či kosmetiku si můžete objednat při příjezdu na mlýn. Nebo si odpočinete dlouhým spánkem, sledováním hezkého filmu či četbou knihy.

Maximální vyžití: pěší a cyklo výlety do okolí, v blízkosti 9 Skal, procházky, Nové město na Moravě, Venkovní posezení, gril k dispozici, pečení buřtů, projížďka na loďce, posezení u rybníka, rybaření, jóga, stodola, domeček pro děti, pískoviště, houpačka, trampolína.

Apartmány rezervujte: http://www.jitkovskymlyn.cz/rezervace/ nebo na Tel.: 606 227 439 www.jitkovskymlyn.cz

mlyn-2222.PNG

Jak cestovat bezpečně? Obecné rady pro Vás:

1. Pokud to jde, rezervace provádějte on-line, přes rezervační systém nebo po telefonu.
2. Pokud se cestou z domu budete zastavovat na čerpací stanici, udržujte si odstup od ostatních, mějte zakrytá ústa, myjte si a desinfikujte ruce.
3. Ve chvíli, kdy by nastala situace z nějakého důvodu a nebylo možné zachovat si odstup od ostatních, zakryjte si nos i ústa.
4. Stravujte se doma nebo v ubytovacím zařízení, před jídlem si desinfikujte ruce.
5. Pokud na cestě využijete dopravní prostředky, na zastávce i v autobuse je nutné mít zakrytý nos i ústa. Pokud je to možné sedněte si na samostatné sedadlo. Pokud jste o to požádáni, nastupujte zadními dveřmi. Řidič by měl automaticky zastavovat na všech zastávkách, aby cestující nemuseli sahat na tlačítka.
6. Všechny dopravní prostředky, autobusy/ auta by měly být důkladně větrány.
7. Dodržujte hygienické návyky.

desinfekce.PNG