Datum svatby podle numerologie

Chcete si vybrat datum svatby podle numerologie? Neustále přemýšlíte o tom, jaké datum bude pro Váš sňatek nejvhodnější? Nebo jste spíše jen zvědaví, co Vám čísla prozradí? Najít ten správný datum pro svatební den může být náročně, ale pomoci Vám může právě numerologie. Co jednotlivá čísla symbolizují si povíme v dnešním článku.

Díky numerologii totiž můžete najít datum, jehož symbolika bude příslibem bezchybné svatby a spokojeného manželského života. Čísla hrají v našem životě velkou roli, právě proto z nich můžeme mnoho odhadnout. Samotné datum narození o nás také přeci něco vypovídá. Různé kombinace čísel mají určitou symboliku, která Vám může napovědět, jakým směrem se bude ubírat Vaše budoucnost a jaká je Vaše osobnost. 

Mezi velmi oblíbená data pro svatbu patří hlavně pátky a soboty v období od června do září. Pokud tedy toužíte po takovémto termínu, je třeba zamluvit si ho s opravdu velkým předstihem.

Jak vypočítat datum svatby podle numerologie?
Tím nejjednodušším výpočtem je vzít číslice z Vámi vybraného data, které by se Vám líbilo, a poté se podívat na konkrétní čísla – co z nich vyplývá. Každé číslo má totiž jiný význam. Některá se pro svatební den hodí více než jiná.

1. K výpočtu budete potřebovat konkrétní den, měsíc i rok.
2. Z těchto číslic pak získáte několik jednotlivých čísel, které sečtete – například 10. 6. 2022.
3. Výpočet: 1+0+6+2+0+2+2 = 13.
4. Dvouciferná čísla nejsou žádoucí, tzn. sečtete ještě 1+3 = 4.
5. Výsledné číslo je tedy 4, podle něj poznáte, co můžete od svatby v tento den očekávat.

jitk2.PNG

Význam jednotlivých čísel:

Jednička
Číslo jedna předurčuje začátek něčeho nového a v tomto směru nové životní etapy, která Vám od základů změní následující zítřky. Dle nauky o číslech Vám bude přáno. Vaše manželství bude doprovázet touha usilovat o mírumilovné partnerství bez hádek a konfliktů. Tak neváhejte!

Dvojka
Symbol partnerství a emocí, to je číslo dva. Oba tyto symboly jsou pro manželství velmi důležité. Proto je takový termín považován jako velmi vhodný pro vstup do manželského svazku. Manželství uzavřené v takovémto datu slibuje harmonické a láskyplné soužití.

Trojka
Trojka přináší mnoho výhod, ovšem namísto emočních věcí se jedná spíše o ty materiální. Navíc se jedná o číslo symbolizující radost a štěstí, které Vás bude provázet nejen ve svatební den, ale po celou dobu manželství.

Čtyřka
Číslo čtyři je skvělým základem pro stabilní rodinu. Pokud tedy toužíte po stabilitě v životě, tento výsledek je ideální. Zároveň čtyřka přímo vybízí k zaměření se na detaily. Z toho důvodu je důležité vše pečlivě naplánovat.

Pětka
Tento výsledek se pro svatbu zrovna moc nehodí. Předpovídá totiž nečekané události. Ty sice nemusí být zrovna negativní, ale není příjemné, když věci nejdou podle plánu. Proto si pro svůj svatební den vyberte raději jiný termín.

Šestka
Číslo šest je tím nejlepším výsledkem, ve který můžete doufat. Je symbolem lásky, proto není lepší den pro svatbu než tento. Šestka je navíc považována za šťastné číslo, nejen co se svatby týče. Kromě toho navíc slibuje také plodnost.

Sedmička
Sedmička je symbolem pro duchovno, proto je to ideální číslo především pro náboženské a duchovní obřady. Navíc je toto číslo plné radosti a štěstí.

Osmička
Pokud Vám vyjde číslo osm, měli byste si dávat pozor na finance. Nevyplácí se příliš utrácet, zejména za svatbu. Osmička úzce souvisí s karmou, je proto důležité vyřešit si nejprve věci z minulosti. Pokud se však na tento den dobře připravíte, nejedná se o výhradně negativní datum.

Devítka
Číslo devět je znamením konce. Lze to tedy vnímat jako uzavření jedné životní kapitoly, abyste mohli společně vkročit do té nové. Podle některých numerologů však tato číslice není příliš vhodná pro uzavírání sňatku. Záleží však na Vás, jak toto číslo vnímáte.

Pár rad na závěr. Pokud obecně na numerologii, šťastná a méně šťastná čísla nevěříte, nechte vše stranou a zvolte si termín Vaší svatby dle svých preferencí. I čísla se mohou plést, tak vše berte s nadhledem a rezervou. Pořád totiž platí, že šťastné manželství záleží jen na Vás dvou.

Tip na dokonalé svatební místo: https://www.jitkovskymlyn.cz/
Kontakt: +420 606 227 439
E-mail:

 jitk1.PNG