Archiv článků

Jaké roční období vybrat pro svatební den?

Plánujete svatbu? Přemýšlíte nad tím, jaké zvolit roční období pro Váš svatební den? Přečtěte si náš nový článek na toto téma a třeba Vám s rozhodováním pomůžeme.

Číst více

Datum svatby podle numerologie

Chcete si vybrat datum svatby podle numerologie? Neustále přemýšlíte o tom, jaké datum bude pro Váš sňatek nejvhodnější? Nebo jste spíše jen zvědaví, co Vám čísla prozradí? Najít ten správný datum pro svatební den může být náročně, ale pomoci Vám může právě numerologie. Co jednotlivá čísla symbolizují si povíme v dnešním článku.

Číst více

Letní dovolená na Jitkovském mlýně

Užijte si letní dovolenou v ČR naplno! Již nyní je nejvyšší čas pro rezervaci termínu, místa a ubytování pro letní dovolenou v roce 2022. S příchodem krásného počasí se postupně všechny hotely a ubytovací zařízení začínají plnit právě na letní a podzimní termíny. Navíc pokud se chystáte vyrazit ve větším počtu rodin nebo velké skupině s rezervací neotálejte.

Číst více

Dovolená na Vysočině

Ještě nevíte, kam v létě na dovolenou? Zkuste Vysočinu! Vysočina se rozprostírá po zvlněných hřbetech Českomoravské vrchoviny v samém středu České republiky. Okouzlí Vás nedotčeným přírodním bohatstvím, čistým životním prostředím i množstvím historických památek. Na Vysočině najdete hned tři města s památkami světového dědictví UNESCO.

Číst více

Svatební trendy pro rok 2022

Plánování svateb i svatební trendy výrazně ovlivnila pandemie, která v ČR trvala téměř dva roky. Jaké svatební zvyky i přes tuto situaci zůstaly v kurzu, a o které už není takový zájem? Jsou stálice, které si se svatbami spojujeme dlouhodobě a pak jsou trendy, které se každých pár let mění. Pojďme zjistit, co bude hýbat svatebním světem v roce 2022.

Číst více

Výhody ubytování v apartmánu

Přemýšlíte o tom, že byste si vyjeli někam na víkend? Stále více Čechů odmítá zahraniční dovolenou, kvůli Covid situaci, která u nás, ať cheme nebo ne, již nějaký čas panuje. Nic neriskujte a užijte si také dovolenou nebo pobyt na víkend v Čechách u nás na Vysočině na Jitkovském mlýně. Jaké jsou výhody ubytování v apartmánech? O tom je celý náš dnešní článek.

Číst více

Zimní radovánky na Jitkovském mlýně

Plánujete dovolenou v zimě? Přejete si strávit víkend s rodinou? Chcete si i v zimě zasportovat? Přijeďte k nám na Jitkovský mlýn do srdce Vysočiny. Aktivní relax, opravdový odpočinek pro tělo i mysl, luxusní mlýnské prostředí, perfektní služby, zážitkové snídaně a probuzení s výhledem na mlýnský rybník, to vše ubytování u nás nabízí. Jsme bezpečným a klidným místem pro váš dokonalý pobyt.

Číst více

Jak zahnat podzimní chmury?

Jak a čím zahnat podzimní chmury? Potřebujete se zbavit splínu? Dopadá na vás únava z práce, máte moc starostí a málo radostí? Nic vás nebaví? Každý den se dozvídáte znepokojující zprávy ohledně situace COVID-19 a tak nějak se vám nejde ani pořádně zasmát? Zažíváte dny, kdy byste raději ani nevstávali a zůstali celý den v posteli? Přinášíme vám několik tipů, jak se z toho dostat. Načerpat energii a být zase v pohodě.

Číst více

Podzimní svatba

Jaké jsou výhody a nevýhody podzimní svatby? Jaká je nejvhodnější barevná kombinace? Jaké svatební menu zvolit, pokud plánujete svatbu právě v podzimním období? Přečtěte si náš článek až do konce. Přinášíme Vám pár rad a tipů pro inspiraci.

Číst více

Jak vybrat vhodné ubytování?

Ať už vyrážíte na dovolenou nebo jen na víkendový pobyt není radno podcenit výběr ubytování. I pobyt v tom nejkrásnějším městě nebo na samotě v přírodě si totiž neužijete, pokud se nevyplní vaše představy o ubytování, které jste si objednali. Přečtěte si celý článek, na co si dát pozor a jak vybrat ideální ubytování.

Číst více

Dovolená s dětmi v ČR

Nestihli jste dovolenou v hlavní letní sezóně? Však se nic neděje! Konec léta i celý podzim nabízí ještě mnoho krásných slunečných dnů, které jsou vhodné pro rodinnou dovolenou. Plánujete dovolenou s dětmi? Rozhodně je lepší zůstat v ČR. Dovolená v České republice je stále větším trendem a pokud se rozhodne dát předost domácím atrakcím před dalekým putování do zahraničí, nebudete rozhodně sami.

Číst více

Skupinové pobyty a cvičení jógy na Jitkovském mlýně

Jak si představujete dokonalý víkend přesně podle vás? Nebo třeba pohodové 4 dny? Někdo z vás by zůstal doma, koukal na televizi, spal, ležel na gauči, uvařil si dobré jídlo nebo uklízel, ale co když toužíte po změně? Možná je tento článek spíše pro dámy a ženy, každopádně přečíst si ho může každý.

Číst více

Svatba na Jitkovském mlýně a jaké Vás čekají výročí svatby?

Pokud si představujete Váš svatební den jako pohádku s kouzelnou atmosférou nebo toužíte po svatbě s celou rodinou uprostřed přírody bude pro Vás svatba na Jitkovském mlýně tou pravou volbou. Svatba v areálu mlýna má i další výhody. Zajímá Vás jaké?

Číst více

Dovolená v Česku a jak odjet na dovolenou v klidu?

Máte chuť sbalit kufry a vyrazit někam, kde jste ještě nebyli? Doma už jste seděli zavření dostatečně dlouho na to, aby už konečně přišel ten den, kdy sbalíte kufry, jídlo, děti a celou rodinu, nasedne do auta a vyrazíte si užít krásné letní dny někam do přírody nebo někam do neznáma.

Číst více

Dokonalá svatba s nižším rozpočtem aneb na čem lze ušetřit?

Toužíte po pohádkové svatbě, ale máte omezený finanční rozpočet, který nemůžete překročit? I přesto může být váš svatební den dokonalý. V tomto článku vám přinášíme tipy, díky kterým na svatbě můžete ušetřit, a přesto si jeden z nejdůležitějších dnů svého života užít podle svých představ.

Číst více

Únava a vyčerpání? Máme pro Vás tipy, jak vše zvládnout!

Každý z nás je jiný a také každý z nás jinak snáší celou situaci s COVID, nastavená opatření, omezení, zákazy a nařízení. Jak jste na tom Vy? Jste už ze všeho unavení? Pracujete z domova a už Vás to vyčerpává? Přemýšlíte a těšíte se, kam pojedete na dovolenou až se opatření rozvolní? Máme pro Vás pár tipů, jak vše zvládnout s přehledem, úspěchem a dobrou náladou. Přečtěte si celý náš článek.

Číst více

Den otevřených dveří na Jitkovském mlýně

Zveme Vás na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA JITKOVSKÉM MLÝNĚ.


Číst více

Svatební sezóna 2021 už se blíží

Snad už nás po ránu překvapily poslední velké mrazy. Jaro pomalu, ale jistě, klepe na dveře. S prvními jarními dny, plné slunce, se blíží i svatební sezóna 2021. Teplejší měsíce jsou pro svatby ideální. Přečtěte si celý náš článek.

Číst více

Svatba na Vysočině

Vyberte si své svatební místo v kraji na Vysočině. O dokonalé svatbě sní každá nevěsta. Prožijte váš nejkrásnější den u nás na Jitkovském mlýně. Řekněte si své „ANO" v srdci přírody. Mlýn stojí na samotě u krásného rybníka v podhůří Žďárských vrchů na Vysočině. Při příjezdu na mlýn vás i svatebčany okouzlí jedinečné prostředí s krásným rybníkem. Zajímá Vás víc o svatbě u nás? Čtěte dál.

Číst více

Kouzlo zimy na Jitkovském mlýně

Plánujete rodinný pobyt? Přejete si strávit víkend s přáteli? Chcete si i v zimě zasportovat? Chcete zažít změnu? Přijeďte k nám na Jitkovský mlýn. Ani home office nemusíte trávit doma. Vyrazte do srdce Vysočiny. Relax, odpočinek, luxusní mlýnské prostředí, perfektní služby, zážitkové snídaně a probuzení s výhledem na mlýnský rybník, to vše ubytování u nás nabízí. Jsme bezpečným a klidným místem pro váš dokonalý pobyt.

Číst více

Proč darovat voucher?

Pokud si lámete hlavu nad tím, co darovat svým blízkým k narozeninám nebo třeba k blížícím se Vánocům, dáme Vám zajímavý tip! Darujte nevšední pobyt, zážitek a ubytování. Jitkovský mlýn nabízí několik druhů pobytových balíčků.

Číst více

Bezpečné cestování – Kam vyrazit?

Zdraví a bezpečí rodiny každého z nás je vždy na prvním místě. V současné době, s nepříznivým vývojem epidemie, je však tato priorita ještě o něco výše. I když chceme, každý z nás, chránit svou rodinu na maximum, nemůžeme celé dny zůstat zavření jen doma. Jak si odpočinout a odreagovat se? Co třeba změna prostředí?

Číst více

Podzimní dovolená

Chcete si užít barevnější a pestřejší podzimní dovolenou? Jaké jsou výhody dovolené na podzim? Léto bylo obzvlášť horké a na dlouhé výlety nebylo ani pomyšlení. Nyní, když už horka polevily, je ideální čas na výšlapy, procházky a výlety nebo cyklovýlety, které si užijete. Není potřeba jezdit do zahraničí, když máme v česku tak krásná místa.

Číst více

Inspirujte se – seznam svatebních příprav

Váš vyvolený Vás požádal o ruku? Gratulujeme! Jak teď pokračovat a na co nezapomenout? Stojíte před velkým a zásadním úkolem: naplánovat svatbu. Ale odkud začít? Máme pro Vás přehledný seznam svatebních příprav.

Číst více

Léto v plném proudu! Jaké pobytové balíčky nabízíme?

Využijte krásných letní dnů a přijeďte na dovolenou k nám na Jitkovský mlýn. Letos není potřeba jezdit k moři. Chraňte svou rodinu, vyrazte na Vysočinu a objevujte krásy České republiky. Stačí tak málo. Sbalit kufry, děti, kola a začít si užívat volný čas.

Číst více

Zimní svatba na Jitkovském mlýně

Co dalšího plánujeme na zimu 2021?
Milí snoubenci, vysnili jste si zimní pohádkovou svatbu? Přejete si říct své ANO na sněhem a mrazem pokrytém Jitkovském mlýně. Zima se stává stále oblíbenějším obdobím pro uspořádání svatební oslavy. Právě Jitkovský mlýn je tím pravým místem, kde svou sněhovou a třpytivou zimní svatbu můžete zrealizovat.

Číst více

Ubytování na Vysočině - dovolená v ČR

Kraj Vysočina je samosprávný kraj v České republice ležící na pomezí Čech a Moravy. Je složen ze tří okresů bývalého Jihomoravského kraje, okresu Havlíčkův Brod z bývalého Východočeského kraje a okresu Pelhřimov z bývalého Jihočeského kraje. Co všechno nabízí ubytování na Vysočině? Na co se můžete těšit?

Číst více

Aktivity na Jitkovském mlýně

Právě jste si vytvořili rezervaci na dovolenou či vícedenní pobyt u nás na jitkovském mlýně? Už se začínáte těšit a vymýšlíte co vše chcete s Vaší rodinou stihnout? Kam se vyrazit podívat? A jaké jsou vůbec možnosti, co vše navštívit?
Žádné obavy! Kromě nádherného ubytování v apartmánech a dokonale situované polohy mlýna pro Vás máme spoustu typů na aktivity.

Číst více

Velká svatba, až 100 svatebních hostů!

Chcete velkou svatbu? Vždy jste si představovala, jak kráčíte po hrázi rybníka, zrak na Vás upírá celé vaše příbuzenstvo, rodina, přátelé a kamarádi? Vy, v bílých šatech s vlečkou, doprovázena několika družičkami rozhazujícími plátky bílých růží?

Číst více

Proč je odpočinek důležitý?

Kde chcete odpočívat? Co je vlastně relaxace? Jakým způsobem si lze odpočinout? Nejen spánkem, ležením a čtením knížek si odpočineme a zlepšíme náladu. Odpočinek a relaxace může být i aktivní! Čtěte více v našem článku! www.jitkovskymlyn.cz

Číst více

Ubytování v soukromí - Jitkovský mlýn

Hledáte ubytování v České republice? Nebo konkrétně na Vysočině? Chcete se probudit v čisté posteli, krásném apartmánu, z okna vyhlédnout na rybník, dát si dobrou snídani s celou rodinou a vyrazit do přírody? V dnešním článku pro Vás máme tip, kde se Vám tohle přání splní.

Číst více

Náš tip pro Vás! Místo pro oslavu nebo teambuilding

Náš tip pro Vás! Kde uspořádat netradiční a zajímavou oslavu s přáteli a rodinou? Kde zajistit teambuilding pro Vaši firmu? Určitě jste se už sami do takové situace někdy dostali – chcete udělat oslavu narozenin, výročí, nebo třeba rozlučkou se svobodou nebo firemní teambuilding, a tak hledáte nějaké zajímavé místo, kde by to stálo za to. A také, kde by to na všechny zúčastněné udělalo dojem!

Číst více

Svatba v přírodě

Už máte dost formalit? Máte v očích hrůzu, když si představíte, že budete mít svatbu v kostele nebo na zámku? Dnešní doba tomu všemu tak nějak nahrává. Všude kolem nás je spěch, hodně práce, spousta věcí k zařizování, stres a není čas zastavit se a užít si pořádně důležité jedinečné životní chvíle.

Číst více

O nás

Představujeme Vám Jitkovský mlýn...
Bývalý mlýn stojí na samotě u krásného rybníka...
Obklopen přírodou ze všech stran...

Těsíme se na Vaši návštěvu


Číst více

Svatba na mlýně

Představujete si svůj svatební den jako pohádku s kouzelnou atmosférou a romantickou náladou? Toužíte po svatbě uprostřed malebné přírody? Přečtěte si náš typ a doporučení na svatbu na mlýně. Co je na svatbě na mlýně skvělé?

Číst více