Archiv článků

Ubytování na Vysočině - dovolená v ČR

Kraj Vysočina je samosprávný kraj v České republice ležící na pomezí Čech a Moravy. Je složen ze tří okresů bývalého Jihomoravského kraje, okresu Havlíčkův Brod z bývalého Východočeského kraje a okresu Pelhřimov z bývalého Jihočeského kraje. Co všechno nabízí ubytování na Vysočině? Na co se můžete těšit?

Číst více

Aktivity na Jitkovském mlýně

Právě jste si vytvořili rezervaci na dovolenou či vícedenní pobyt u nás na jitkovském mlýně? Už se začínáte těšit a vymýšlíte co vše chcete s Vaší rodinou stihnout? Kam se vyrazit podívat? A jaké jsou vůbec možnosti, co vše navštívit?
Žádné obavy! Kromě nádherného ubytování v apartmánech a dokonale situované polohy mlýna pro Vás máme spoustu typů na aktivity.

Číst více

Velká svatba, až 100 svatebních hostů!

Chcete velkou svatbu? Vždy jste si představovala, jak kráčíte po hrázi rybníka, zrak na Vás upírá celé vaše příbuzenstvo, rodina, přátelé a kamarádi? Vy, v bílých šatech s vlečkou, doprovázena několika družičkami rozhazujícími plátky bílých růží?

Číst více

Proč je odpočinek důležitý?

Kde chcete odpočívat? Co je vlastně relaxace? Jakým způsobem si lze odpočinout? Nejen spánkem, ležením a čtením knížek si odpočineme a zlepšíme náladu. Odpočinek a relaxace může být i aktivní! Čtěte více v našem článku! www.jitkovskymlyn.cz

Číst více

Ubytování v soukromí - Jitkovský mlýn

Hledáte ubytování v České republice? Nebo konkrétně na Vysočině? Chcete se probudit v čisté posteli, krásném apartmánu, z okna vyhlédnout na rybník, dát si dobrou snídani s celou rodinou a vyrazit do přírody? V dnešním článku pro Vás máme tip, kde se Vám tohle přání splní.

Číst více

Náš tip pro Vás! Místo pro oslavu nebo teambuilding

Náš tip pro Vás! Kde uspořádat netradiční a zajímavou oslavu s přáteli a rodinou? Kde zajistit teambuilding pro Vaši firmu? Určitě jste se už sami do takové situace někdy dostali – chcete udělat oslavu narozenin, výročí, nebo třeba rozlučkou se svobodou nebo firemní teambuilding, a tak hledáte nějaké zajímavé místo, kde by to stálo za to. A také, kde by to na všechny zúčastněné udělalo dojem!

Číst více

Svatba v přírodě

Už máte dost formalit? Máte v očích hrůzu, když si představíte, že budete mít svatbu v kostele nebo na zámku? Dnešní doba tomu všemu tak nějak nahrává. Všude kolem nás je spěch, hodně práce, spousta věcí k zařizování, stres a není čas zastavit se a užít si pořádně důležité jedinečné životní chvíle.

Číst více

O nás

Představujeme Vám Jitkovský mlýn...
Bývalý mlýn stojí na samotě u krásného rybníka...
Obklopen přírodou ze všech stran...

Těsíme se na Vaši návštěvu


Číst více

Svatba na mlýně

Představujete si svůj svatební den jako pohádku s kouzelnou atmosférou a romantickou náladou? Toužíte po svatbě uprostřed malebné přírody? Přečtěte si náš typ a doporučení na svatbu na mlýně. Co je na svatbě na mlýně skvělé?

Číst více